A+ A A-

Kontakt

Wszystkie osoby i firmy zainteresowane współpracą z portalem StereoLife zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 24 godzin. Informacje o nowościach sprzętowych i muzycznych będą publikowane, jeśli tylko materiały będą spełniały warunki opisane szczegółowo w regulaminie. Pozostałe propozycje współpracy rozpatrujemy indywidualnie. Na życzenie wysyłamy ofertę reklamową i szczegółowe dane dotyczące statystyk portalu. Kwestie ogólne i zapytania odnośnie współpracy prosimy kierować na adres redakcja@stereolife.pl.

Czytelników chcących zwrócić się do nas z prośbą o poradę prosimy o kontakt mailowy na adres redakcja@stereolife.pl. W tytule maila prosimy wpisać "Porada". Abyśmy mogli odpowiedzieć na Państwa pytanie, prosimy o dokładny opis problemu zawierający najważniejsze "dane", takie jak informacje o posiadanym sprzęcie, wymiarach i akustyce pomieszczenia, najczęściej słuchanej muzyce czy wreszcie Państwa preferencjach brzmieniowych i oczekiwaniach wobec sprzętu, który planują Państwo kupić. Informujemy, że skierowanie na podany adres wiadomości z prośbą o poradę oznacza automatyczną zgodę na publikację wiadomości wraz z naszą odpowiedzią na łamach portalu StereoLife, bez podawania personaliów, adresu mailowego ani innych danych osobistych. Zależy nam wyłącznie na tym, aby w ten sposób podzielić się najciekawszymi zagadnieniami z pozostałymi Czytelnikami. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane wiadomości. Nie jesteśmy sklepem, darmową bazą informacji o cenach kabli ani wyrocznią, która w pięć sekund odpowiada na pytania "czy kolumny X będą pasowały do wzmacniacza Y". Prosimy unikać jednozdaniowych odpowiedzi i zadawania całego szeregu pytań dotyczących każdego jednego elementu danego systemu audio ponieważ nasze redakcyjne obowiązki uniemożliwiają nam prowadzenie czatu z kilkoma użytkownikami naraz. Z przyjemnością odpowiemy i opublikujemy natomiast na każdą wiadomość zawierającą staranny opis problemu sprzętowego lub polemikę dotyczącą artykułów opublikowanych na naszym portalu. Jeżeli uszanują Państwo naszych redaktorów i ich czas, oni odpowiedzą tym samym. Uwaga! Nie udzielamy porad drogą telefoniczną. Uprzejmie prosimy o korzystanie z tej formy kontaktu tylko i wyłącznie w sprawach związanych z działalnością redakcji.

Redakcja

Wydawca: KorniMedia
NIP: 7162663763
GIODO: 007297/2014

Kontakt telefoniczny

(+48) 602447789 (Tomasz Karasiński)
(+48) 500233292 (Małgorzata Karasińska)

StereoLife jest zarejestrowanym tytułem prasowym. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Komentarze

Damian
O masz, kolejny... Przeczytał, że człowiekowi z wiekiem zmienia się pasmo przenoszenia, stwierdził że różnice między kablami są niesłyszalne i cześć, koniec tem...
Pablo
Dziwne, że w tych wszystkich dyskusjach o brzmieniu audio nikt nie zwraca uwagi na parametry uszu słuchacza. A uszy są najbardziej niestabilnym "elementem toru ...
Oleg
Testowali Państwo kiedyś Pylon Audio Diamond Monitor i na wykresach wyglądają bardzo podobnie poza muzykalnością w tym wypadku plus dla Oberonów 3. Czy mimo wsz...
JK
Przetestowane w sklepie trzy sztuki też buczą...
Paweł
Fajnie napisane.

Bannery boczne

Newsy

Polk Audio Assist

Polk Audio Assist

Firma Polk Audio oficjalnie wprowadza na polski rynek najnowszy model w swojej gamie produktów - inteligentny głośnik o nazwie Assist....

Popularne testy

Popularne artykuły

Partnerzy StereoLife

Rock'n'Roll Will Never Die!
Tytuł mówi w zasadzie wszystko. Blog prowadzony przez naszego specjalistę od szeroko pojętej muzyki rockowej - Pawła Pałasza. Mamy nadzieję, że nie zginie nigdy!
Rolowy Świat Muzyki
Blog prowadzącego nasz dział muzyczny Karola Otkały, w skrócie Rola. Mnóstwo dobrej muzyki i nie zawsze poprawnych politycznie komentarzy.
The Rockferry
Blog Zuzanny Janickiej o muzyce i wszystkim, co z nią związane. Nowości, płyty, wydarzenia, zestawienia, wywiady... Prawdziwa kopalnia wiedzy o muzyce.
Sidemainstream
Muzyczny blog Jędrzeja Dobosza. Jak twierdzi sam autor, nieważne czy podąża się autostradą głównego nurtu, czy też pobocznymi, alternatywnymi dróżkami - ważne, aby muzyka była dobra.
Music On The Head
Muzyczny blog naszego redakcyjnego kolegi, Jarka Święcickiego. O płytach, sprzęcie i ciekawostkach z życia audiofila.

Gościmy

Odwiedza nas 250 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik

Odsłon artykułów:
9985401

Strona używa plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej na temat danych osobowych klikając tutaj.